Жіночий стильний рюкзак міський чорний з екошкіри Маріо WeLassie
- В наявності
- Код: 46504
1 072 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний рюкзак міський чорний з екошкіри Маріо WeLassie

Характеристики:
- Матеріал: екошкіра високої якості.
- Розміри: довжина 29 см. ширина 12 см. висота 34 см.
- Виробник: WeLassie (Україна).
- Цвета: темно-синій, бордовий, чорний, сірий.


Опис:
Стильна жіноча сумка-рюкзак виготовлена їх якісної екошкіри. Шкіра приємна на дотик, м'яка.
Рюкзак прикрашений кільцем із ланцюжком.
Можна носити як рюкзак і як сумку.
Основне відділення закривається за допомогою блискавки.
Всередині щільна підкладка.
Усередині сумка-рюкзак має дві відкриті кишені та дві кишені на блискавці.
Зовні сумка-рюкзак має кишеню на блискавці для дрібних предметів.
Завдяки напівкільцям у верхній частині сумка з легкістю трансформується в рюкзак і навпаки.




















Більше стильних міських рюкзаків дивіться на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 072 ₴











