Папка для документів з ручкою з еко шкіри JPB AK-14 чорна Польша
- В наличии
- Код: AK-14 black
1 987 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офис-менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Папка для документів з ручкою з еко шкіри JPB AK-14 чорна Польша

Характеристики
Опис товару:
- Папка виконана з якісної штучної шкіри.
- Тримач на пружині для різних документів або блокнот формату A4.
- Сегрегатор для фіксації документів.
- П'ять кишені для візиток або платіжних карт.
- Прозора кишенька для посвідчення або документа.
- Відкритий кишеня для мобільного.
- Кишеня на блискавці.
- Відсік для документів формату А4.
- Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
- Артикул: AK-14.
- Розміри: 37,5 х 26,5 х 5 див.
- Поміщаються документи формату А4.
- Колір: чорний.
- Виробник: JPB Польща.
Остались вопросы?! Свяжитесь с нами в удобный для Вас способ.
Больше деловых папок смотри тут
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JPB |
| Страна производитель | Польша |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 375 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Папка для документов |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 260 мм |
- Цена: 1 987 ₴








