Женский городской мини рюкзак сумка трансформер, маленький качественный рюкзачок сумка-рюкзак Зелено-черный
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 997
986 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 623-24-77
0636232477Офис-менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жіночий міський рюкзак-сумка-трансформер, маленький якісний рюкзачок сумка-рюкзак
Стильна та модна жіноча міська мінімізатор сумка, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручна та практична
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра (містить форму);
Висота: 24 см;
Ширина: 21 см;
Глибина за основою: 13 см;
Якісна підкладка з внутрішньою кишенею на блискавці;
Сумка-рюкзак 2 в 1;
Лямки регулюються;
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 400 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 24 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Экокожа |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зелено-черный |
- Цена: 986 ₴










