Жіноча сумка-рюкзак трансформер із ланцюжком з екошкіри Маріо WeLassie синій
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46514
1 072 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський жіночий із ланцюжком темно-синій з екошкіри Маріо WeLassie

Характеристики:
- Матеріал: екошкіра високої якості.
- Розміри: довжина 29 см. ширина 12 см. висота 34 см.
- Виробник: WeLassie (Україна).
- Кольори: темно-синій, бордовий, чорний, сірий.

Опис:
Стильна жіноча сумка-рюкзак виготовлена їх якісної екошкіри. Шкіра приємна на дотик, м'яка. Рюкзак прикрашений кільцем із ланцюжком. Можна носити як рюкзак і як сумку. Основне відділення закривається за допомогою блискавки. Всередині щільна підкладка. Усередині сумка-рюкзак має дві відкриті кишені та дві кишені на блискавці. Зовні сумка-рюкзак має кишеню на блискавці для дрібних предметів. Завдяки напівкільцям у верхній частині сумка з легкістю трансформується в рюкзак і навпаки.



Більше стильних міських рюкзаків дивіться на нашому сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 072 ₴











