Подушка з наповнювачем лебединий пух 50х70, подушка для сну з лебединого пуху штучного
- В наявності
- Код: ПС1-117
554 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Подушка з наповнювачем лебединий пух 50х70, подушка для сну з лебединого пуху штучного

Подушка з бортом
Розмір: 50х70 см
Тканина: мікрофібра
Колір подушки: блакитний
Наповнювач: лебединий пух.
Наші подушки з наповнювачем штучний "лебединий пух" називають наповнювачем нового покоління, що це означає?:
Найтонше силіконізоване мікроволокно, у багато разів тонше за найкращі сорти бавовни.
Тому подушки вирізняються легкістю, вони неймовірно ніжні на дотик.
Чудово зберігають тепло, у такий спосіб забезпечуючи приємний і комфортний сон.
Також важливою перевагою виробів із лебединого пуху є догляд.
За ними легко доглядати, вони не мнуться й не накопичують у собі пил, їх можна прати в пральній машині.
Вироби зі штучним наповнювачем слугують дуже довго.
Лебединий пух — це штучно отриманий матеріал унаслідок застосування високих технологій.
За якістю він не поступається натуральній сировині та за низкою показників навіть перевершує його.
Синтетичний лебединий пух вирізняється практичністю й безпекою для здоров'я.
Має хімічно інертні властивості, тому не схильний до абсорбування запахів.
Особливості подушки:
- конструкція подушки розроблена для правильного розвитку шийного відділу хребта в маленьких дітей, з огляду на їх анатомо-фізіологічні особливості з одного місяця життя й до року;
- подушка підтримує голову та шию дитини, знижує навантаження на шийний відділ хребта, нормалізує м'язовий тонус і кровообіг голови та шиї;
- не викликає алергії, має оптимальний теплообмін, легко переться, швидко сохне, зберігаючи свої первинні властивості та форму, пружна, еластична;
Що дає змогу матеріал:
Стійкий до впливу високих температур і вологості, що дає змогу прати готовий виріб без побоювання того, що йому не судилося перетвориться на грудки.
-Відновлює без проблем свою форму після деформації, але й зберігати її довгий час.
-Проста в догляді: легко переться, стійкий під час віджимання та швидкого в сушарці, що дуже важливо для догляду за подушкою.
-Прекрасно затримує тепло та забезпечує знижену теплопровідність.
-Гіпоалергенний.
Виріб може трохи відрізнятися від представленої фотографії






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | не передбачена |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Лебединий пух |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
- Ціна: 554 ₴


