Мінірюк-сумка з екошкіри Різні кольори
- В наявності
- Код: 427
941 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінірюк-сумка з екошкіри з брелоком у комплекті Різні кольори


Модний жіночий мінішпакет сумка
Характеристики:
Брелок у комплекті;
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра, тримає форму;
Глибина: 10 см;
Ширина: 17 см;
Висота: 23 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків.
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 941 ₴










