Рюкзак молодіжний шкірний зам міський Барб
- В наявності
- Код: 44728
795 ₴
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Стильний міський рюкзак Барб 44728 стане чудовим супутником на кожен день. Жіночий молодіжний рюкзак Барб, виготовлений зі штучної шкіри високої якості. Екошкіра морозостійка, еластична, щільна.
Стильний, зручний у використанні з красивою оригінальною брошкою у формі метелика стане ривам ідеальним супутником, як і в поході по магазинах, не сковуватиме рух, так і зустрічі з подругами. Тому з ним ви відчуватимете свободу та легкість і будете в тренді!
Рюкзак Барб зовні:
- Задня кишеня на блискавці (зручна для телефона,ключів або інших дрібниць
- Декоративна брошка у формі метелика та стильний ремінець
-Клапан на магніті, що дуже зручно для захисту от кражи.
- Ручка-петля.
Рюкзак Барб всередині:
- Усередині є нашита косметичка, яка ділить рюкзак на два відділення;
- 2 кишені на блискавці для дрібних предметів;
- на бічних частинах сумки встановлені кнопки для максимального закривання сумки;
- внутрішня частина кришки із замші;
— якісна щільна підкладка.
Матеріал: якісний міцний шкірозамінник. Пройшов складні тести на зносостійкість, і розриви, стійкі до зовнішніх впливів, не блякне.
Фурнітура надійна — замки легко та плавно відчиняються.
Ремінці регулюються на різну довжину.
Знизу є 4 хольнітени.
Розмір:
| ДЛИНА | 28 см. |
| ШИРИНА | 12 см. |
| ВЫСОТА | 30 см. |
Комплектація: рюкзак.
Виробник: WeLassie
Зроблено в: Україні.
Цвета:
Зелений


Чорний


Чорний Нікель


Червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Тип | рюкзак міський |
- Ціна: 795 ₴









