Жіноча сумка-рюкзак стильна пудрового кольору Chris WeLassie
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46110
859 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак пудра з екошкіри на підкладці
Характеристики Chris WeLassie:
- Матеріал: екошкіра.
- Розмір: довжина 18 см. ширина 11 см. висота 19 см.
- Кольори: молочний, золото, срібло, пудра, чорний.
- Виробник: WeLassie (Україна).
Описание Chris WeLassie:
- Виготовлений зі штучної шкіри високої якості. Вирізняється міцністю, щільністю шкіри та якістю фурнітури.
- Екокожа морозостійка, еластична, гладка.
- Сумка має два відділення, кишеня-перегородка на блискавці та кишеня для дрібниць збоку.
- Коротка ручка — щоб носити сумку в руці.
- Виріб можна використовувати як рюкзак — довжина шлейок регулюється або як сумку на довгому ремінці. Плечовий ремінець регулюється під різну довжину, що дає змогу носити сумку на плечі та через плече.
- На днищі встановлені 4 хольнітени.
Пудра
Більше варіантів на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Рюкзак міський |
- Ціна: 859 ₴









