Молодіжний прозорий рюкзак для дівчини жовтий Бонні WeLassie
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 44415
724 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний прозорий рюкзак для дівчини жовтий Бонні WeLassie

Характеристики Бонні WeLassie:
Матеріал: екошкіра та силікон.
Розміри: довжина 23 см. глибина 9 см. висота 26 см.
Цвета: чорний, бежевий пудра, білий, жовтий.
Виробник: WeLassie (Україна).

Опис Бонні WeLassie:
- Жіночий оригінальний прозорий молодіжний рюкзак Бонні, виготовлений — зі штучної шкіри та силікону.
- Має одне відділення та зовнішня кишеня спереду для дрібних предметів.
- Усередині рюкзак без підкладки, має одну внутрішню кишеню для дрібниць.
- Ручки регулюються під різну довжину.





Більше варіантів рюкзаків у нас на сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 724 ₴











