Подушка з наповнювачем лебединий пух м'яка з бортом 50х70 для сну ПС-035
- Немає в наявності
- Код: ПС-035
562 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка м'яка бежева з бортом 50х70 для сну ПС-035
Подушка з бортом
Розмір: 50х70 см
Тканина: мікрофібра
Колір подушки: бежевий
Кант: Білий
Наповнювач: лебединий пух
Виріб може трохи відрізнятися від представленої фотографії



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Лебединий пух |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Основний матеріал наволочки | Мікрофібра |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 50 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 15 см |
- Ціна: 562 ₴




