Жіноча модна сумка-багет із двома ручками з екошкіри «Lola» золота WeLassie
- В наявності
- Код: 62413
605 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча модна сумка-багет із двома ручками з екошкіри «Lola» золота WeLassie

Характеристики:
- Матеріал: якісна екошкіра.
- Розміри: довжина 26 см., ширина 15 см., висота 14 см.
- Виробник: WeLassie (Україна).
- Доступні кольори: золотий, металік, чорний.


Опис:
Стильна трендова жіноча сумка-багет виготовлена з якісної екошкіри.
Матеріал морозостійкий, еластичний, м'який. Має одне відділення, яке відкривається за допомогою блискавки. Усередині на підкладці, має відкриту кишеню.
Ручку сумки можна зняти (на карабінах) і причепити плечовий ремінь. Довжина ручки 50 см.
Довжина плечового ременя 130 см.

Дивіться більше стильних жіночих сумочок на нашому сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Багет |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 605 ₴






