Стильний міський рюкзак металік Андрес якісний, стильний WeLassie
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46711
842 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний міський рюкзак металік Андрес якісний, стильний WeLassie

Характеристики:
- Матеріал: екошкіра високої якості.
- Розміри: довжина 26 см. висота 28 см. ширина 12 см.
- Доступні кольори: металік, оливковий, бордовий, чорний.
- Виробник: WeLassie (Україна).
Опис:
Жіночий рюкзак Welassie виготовлений з екошкіри високої якості. Матеріал гладкий, еластичний, м'який. Рюкзак відкривається за допомогою блискавки. Усередині рюкзак має відкриту кишеню та кишеню на блискавці. Зовні рюкзак має відділення на блискавці та кишеню для дрібних предметів. Плечові ремені рюкзака регулюються під різну довжину завдяки протяжкам.



Дивіться більше міських рюкзаків на нашому сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 842 ₴






