Рюкзак міський жіночий колір оливка з екошкіри Андрес WeLassie
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46708
842 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський жіночий колір оливка з екошкіри Андрес WeLassie

Характеристики:
- Матеріал: екошкіра високої якості.
- Розміри: довжина 26 см. висота 28 см. ширина 12 см.
- Доступні кольори: металік, оливковий, бордовий, чорний.
- Виробник: WeLassie (Україна).
Опис:
Жіночий рюкзак Welassie виготовлений з екошкіри високої якості. Матеріал гладкий, еластичний, м'який. Рюкзак відкривається за допомогою блискавки. Усередині рюкзак має відкриту кишеню та кишеню на блискавці. Зовні рюкзак має відділення на блискавці та кишеню для дрібних предметів. Плечові ремені рюкзака регулюються під різну довжину завдяки протяжкам.



Дивіться більше міських рюкзаків на нашому сайті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 842 ₴






