Жіноча рюкзак-сумка стьобана зі штучної шкіри на одне відділення їжте чорний
- В наявності
- Код: 46904
955 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча рюкзак-сумка стьобана зі штучної шкіри на одне відділення start чорний

Молодіжна жіноча сумка-рюкзак 46904 виробник "Welassie" Україна виготовлена з екошкіри високої якості.
Кришка рюкзака відкривається за допомогою магнітів і блискавки, вміщує формат А4.
Усередині сумка-рюкзак на щільній підкладці, має два відділення, між якими вшита косметичка.
Також усередині є дві кишені: відкритий і на блискавці.
Ремінь укріплений стропою, регулюється під різну довжину.
Завдяки протяжкам рюкзак можна носити як сумку через плече.
Максимальна довжина ременя 180 см.


Характеристики:
- Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра преміумкласу;
- Висота: 30 см;
- Ширина: 11 см;
- Довжина: 28см;
-
СТИЛЬ молодіжний МАТЕРІАЛ екошкіра ЖОРСТКІСТЬ м'яка ТИП ЗАСТОСУВАННЯ магніт, блискавка ВІДДІЛЕННЯ 1 відділення ПЛЕЧОВИЙ РЕМІНЬ є
Переваги:
- Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
- Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
- Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
- М'який та еластичний матеріал;


Більше жіночих міських рюкзаків дивіться в нас на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 955 ₴











