Жіночий міський рюкзак класичний чорний з екошкіри. Якісний маленький рюкзачок екошкіра Білий
- В наявності
- Код: 626
975 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак класичний чорний з екошкіри. Якісний маленький рюкзачок екошкіра Білий

Жіночий міський рюкзак класичний чорний з екошкіри. Якісний маленький рюкзачок екошкіра
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміум'якості (середньої жорсткості, добре тримає форму, не має стороннього запаху);
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Глибина за основою: 11 см;
Лямки регулюються;
Дивіться також і інші моделі наших рюкзаків Якщо у Вас залишилися будь-які питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти, і ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!









| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
| Основні атрибути | |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 975 ₴











