Жіноча сумочка з блискітками Золото
- Немає в наявності
- Код: 364
592 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка з блискітками
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра;
Плечовий ремінь — 130 см максимальна довжина;
Довжина: 22 см;
Ширина: 10 см;
Висота: 20 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Колір | Золото |
- Ціна: 592 ₴








