Жіночий міський рюкзак сумка під рептилію Туреччина, сумка-рюкзак жіноча 2 в 1 в чорному
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 763
942 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Жіночий міський рюкзак сумка під рептилію Туреччина

Характеристики:
Матеріал: Турецька екошкіра преміум'якості;
Фурнітура: метал;
Тип: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі);
Дизайн: рельєфна шкіра рептилії;
Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи;
Розміри:
Висота: 32 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;

Опис мінірюка:
Стильний міський рюкзак виготовлений із якісної турецької екошкіри.
Екошкіра морозостійка, щільна.
Рюкзак має одне основне відділення з перегородкою на блискавці, також спереду є маленька кишеня для дрібниць.
Всередині є кишеня на блискавці для мобільного.
Ремені рюкзака регулюються під різну довжину.
Ззаду є також кишеня збоку на блискавці для дрібниць.
Рюкзак із якісною, кришталевою вставкою під рептилію.



Більше рюкзаків у нас на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 942 ₴








