Жіночий міський рюкзак із брелоком мінірюкзачок, набір 2 в 1 рюкзачок + ключниця гаманець
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 696
841 ₴
822 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак із брелоком мінірюкзачок, набір 2 в 1 рюкзачок + ключниця гаманець
Модний і стильний варіант жіночого рюкзака на кожен день, компактний і місткий.

Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміум'якості;
Рюкзак + мінірюкзачок-брелок;
Висота: 27 см;
Ширина: 24 см;
Глибина за основою: 12 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 822 ₴












