Класичний чоловічий шкіряний гаманець чорний, невеликий чоловічий клатч портмоне з натуральної шкіри коричневий Коричневий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 699К
641 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий шкіряний гаманець чорний, невеликий чоловічий клатч портмоне з натуральної шкіри коричневий
Характеристики:
Матеріал: коров'яча шкіра;
Металева фурнітура;
Висота: 11,5 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 2 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Класичний шкіряний гаманець чорний, невеликий чоловічий кланч портмоне з натуральної шкіри коричневий |
- Ціна: 641 ₴









