Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1,рюкзак із китицями, сумка-рюкзак жіночий модний стильний трансформер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 44608
886 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер



Характеристики:
-
Матеріал: якісна та щільна екошкіра високої якості.(Україна);
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 36 см;
-
Ширина: 25 см;
-
Глибина: 15 см;
Жіночий рюкзак сумка 44606 від виробника «Welassie» Україна, колір чорний із червоним, матеріал морозостійка, еластична та міцна екошкіра високої якості. Основне відділення застібається на змійки, на бічних частинах рюкзака встановлені кнопки для максимального закривання.
Усередині є нашита косметичка, яка ділить сумку рюкзак на два відділення, а також дві кишені для дрібних предметів.
Є зовнішня кишеня на застібці.
Ремінці регулюються, завдяки чому модель швидко перетворюється із сумки на рюкзак і навпаки.
Під кришкою є магніт.
Сумка прикрашена аксесуаром у формі сердечка на ланцюжку та пензлика на карабіні, за бажання карабін легко знімається.
-
Розмір розрахований на формат А4.
-
Сумка-рюкзак укріплена знизу щільним матеріалом, є 4 хольнітени, завдяки чому сумку можна ставити на підлогу.
-
Ручки щільно пришиті та додатково зміцнені, тому сумка рюкзак із легкістю витримує навантаження.
-

Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого китайського шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-



Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)



Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1, якісний рюкзачок для дівчат сумка-рюкзак трансформер |
- Ціна: 886 ₴











