Чорна м'яка сумка-рюкзак-трансформер «Berry» з нейлону велика модна сумочка мішок чорний із неоновим
- В наявності
- Код: 46202
775 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна м'яка сумка-рюкзак-трансформер «Berry» з нейлону велика модна сумочка мішок чорний із неоновим малиновим

Сумка рюкзак жіноча 46202 від виробника «Welassie» Україна.
Колір чорний з малиновим
Матеріал водовідштовхувальний, щільний, міцний нейлон, не фарбує одяг.
Основне відділення затягується з боків, по центру є магніт.
Усередині сумка-рюкзак має дві відкриті кишені й одну на блискавці.
Зовні кишеня на блискавці для дрібних предметів.
Ширина кишені 17 см, глибина 16 см.
Дизайн моделі дає змогу носити сумку в руці, через плече, як рюкзак.
Спереду сумка прикрашена малюнком із камінням і паєтками.
Розміри рюкзака:
| ДЛИНА | 37 см. |
| ШИРИНА | 5 см. |
| ВЫСОТА | 35 см. |



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 5 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 775 ₴






