Чорна хутряна сумка-рюкзак-трансформер через плече молодіжна Фабі WeLassie
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T4001
741 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер

Чорна хутряна сумка-рюкзак-трансформер через плече молодіжна Фабі WeLassie

Характеристики Жіночі сумки Фабі WeLassie (45103)
Матеріал: якісна екошкіра.
Розміри: Довжина 28 см. Ширина 12 см. Висота 30 см.
Виробник: Украина.
Опис Фабі WeLassie:
Рюкзак жіночий T4001 від виробника «Welassie» Україна, колір чорний із рудим хутром, матеріал морозостійка, еластична та міцна екошкіра високої якості.
Основне відділення застібається на блискавку.
Усередині сумки є дві кишені: відкрита і на блискавці.
Також є вшита косметичка та велика відкрита кишеня для мобільного телефона або гаманця.
Зовні є кишеня для дрібних предметів.
Завдяки зручному проєктуванню сумка легко перетворюється на рюкзак і навпаки.
Усередині:
- просторе відділення, закривається на блискавку;
- маленька кишеня для Вашого смартфона;
- відділення для Ваших дрібниць.
— міцна підкладка.
Зовні:
-кишеня для дрібниць на блискавці ззаду.
Дизайн:
- кишеня на блискавці спереду.
- міцні ручки (можливо носити на плечах, як рюкзак)
- у комплекті плечовий ремінь (можливо носити як сумочки на плече)
Різновид: рудий, чорний.

Залишилися питання?! Зв'яжіть із нами в зручний для Вас спосіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості | Тверде дно, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 7 |
- Ціна: 741 ₴















