Якісна чоловіча сумка-планшетка в стилі Гучі, сумка-планшет екошкіра
- Немає в наявності
- Код: 227
1 152 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча сумка-планшетка в стилі Гучі, сумка-планшет екошкіра
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина: 25 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 27 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Колір | 1 |
- Ціна: 1 152 ₴









