Дитячий мінішляховик сумка для дівчаток, маленький рюкзачок сумочка екошкіра Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 213
622 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мінішляховик сумка для дівчаток, маленький рюкзачок сумочка екошкіра
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Висота: 23 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 12 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 12 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський |
- Ціна: 622 ₴






