Чоловіча сумка-планшет Поло 5
- Немає в наявності
- Код: 103
592 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-планшет Поло
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Колір: чорний / темно-коричневий;
Довжина: 25 см;
Ширина: 7 см;
Висота: 27 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 1000 мм |
| Мoдель | 5 |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 592 ₴










