Дитячий чорний рюкзак шкіра ПУ
- Немає в наявності
- Код: 368
357 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий чорний рюкзак шкіра ПУ
Характеристики:
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
Висота: 36 см;
Ширина: 30см;
Глибина: 16 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 357 ₴




