Маленький дитячий рюкзачок
- Немає в наявності
- Код: 431
342 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький дитячий рюкзачок
Характеристики:
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
Глибина: 6 см;
Ширина: 18 см;
Висота: 20 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 342 ₴







