Модна жіноча сумочка з екошкіри
- Немає в наявності
- Код: 497
592 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумочка з екошкіри
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Колір: молочний;
Довжина плечового ременя: 120 см (входить в комплект);
Высота ручек: 17 см;
Длина: 36 см;
Высота: 26 см;
Ширина основания: 15см;
Достоинства:
Мягкий, но в то же время прочный материал;
Эксклюзивная новинка сезона;
Не имеет постороннего запаха;
Оригинальный внешний вид;
Товар полностью соответствует фото, при необходимости отправим Вам живые фото товара на Viber.
Отправка в день заказа
Отправка с г. Днепр, в большинство городов Украины доставка 1 день, сегодня заказали - завтра получили (подробнее уточняйте у менеджера при оформлении заказа)
Прямые поставки с фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 592 ₴




