Модна жіноча сумочка кругла
- Немає в наявності
- Код: 474
442 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумочка кругла
Характеристики:
Матеріал: PU шкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Діаметр: 18 см;
Ширина: 7 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 442 ₴











