Дитячий мінірюкзак із квітами чорний
- Немає в наявності
- Код: 223А
992 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мінірюкзак із квітами чорний
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Малюнок: вишивка;
Висота: 28 см;
Глибина: 24 см;
Ширина: 12 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Візерунки і принти | Вишивка |
- Ціна: 992 ₴











