Жіноча маленька сумочка клатч Чорний
- Немає в наявності
- Код: 577А
392 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча маленька сумочка клатч
Характеристики:
Матеріал: якісна ПУ шкіра, відмінно тримає форму за рахунок жорсткого каркаса;
Плечовий ремінь в комплекті;
Довжина плечового ременя: 107 см;
Довжина: 13 см;
Ширина основи: 7 см;
Висота: 14 см;
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ, МАЛЕНЬКІ СУМОЧКИ!
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1070 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 392 ₴







