Жіноча мінісумка на плече червона
- Немає в наявності
- Код: 603
692 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча мінісумка на плече червона
Характеристики:
Матеріал: Якісна екошкіра (містить форму);
Плечовий ремінь у комплекті;
Довжина плечового ременя максимальна: 120 см;
Висота: 20 см;
Довжина: 20 см;
Ширина основи: 10 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Качова ПУ шкіра |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 692 ₴









