Модна жіноча сумка з хутряним брелоком підвіскою, маленька сумочка клатч, міні сумка-клатч через плече
- Немає в наявності
- Код: 619Ч
842 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча сумка з хутряним брелоком підвіскою, маленька сумочка клатч, міні сумка-клатч через плече
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісного еко шкіри, досить містка і практична, два окремих кишені на блискавці.
Характеристики
Матеріал: Еко Шкіра преміум якості (щільна, тримає форму);
Ремінець: щільна Еко шкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 20 см;
Ширина основи: 9 см;
Висота: 15 см;
Висота ручки: 7 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавлять схожі варіанти
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна жіноча сумка з хутряним брухтом підвіської, маленька сумочка клітч, мінім сумка-клатч через плече |
- Ціна: 842 ₴











