Модна бананка сумка-слінг жіноча на пояс, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка екошкіра стьобана Червоний
- Немає в наявності
- Код: 560К
592 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна бананка сумка-слінг жіноча на пояс, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка екошкіра стьобана
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична.
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
У комплекті широкий ремінець з екошкіри + тонкий ремінець-ланцюжок;
Довжина: 24 см;
Ширина за верхньою основою: 8 см;
Висота: 15 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавить схожі варіанти
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 24 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип призначення | Бананка сумка слінг жіноча на пояс білий, поясна жіноча маленька сумочка сумка сумка-банка еко шкіра |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 592 ₴







