Дитячий лаковий голограмний рюкзак, що блискучий відбиває рюкзачок для дівчаток рожевий сріблястий синій
- Немає в наявності
- Код: 233Д
642 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий лаковий голограмний рюкзак, що блискучий відбиває рюкзачок для дівчаток рожевий сріблястий синій
Храктеристики:
Матеріал: лакова екошкіра;
Висота: 37 см;
Глибина за основою: 11 см;
Ширина: 25 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 11 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Синій |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 642 ₴











