Жіноча міні сумочка клатч через плече з брелком, маленька сумка для дівчат, модний жіночий сумка-клатч
- Немає в наявності
- Код: 704
542 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч через плече з брелком, маленька сумка для дівчат, модний жіночий сумка-клатч
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Ширина: 14 см;
Ширина основи: 4 см;
Висота: 18 см;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка клітч через плече з колодою, маленька сумка для дівчат, модний жіночий сумка-клатч |
- Ціна: 542 ₴











