Чоловіча офісна сумка для документів із натуральної шкіри під рептилію Чоловічий діловий портфель рептилія ШКІРА
- Немає в наявності
- Код: 725
2 642 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча офісна сумка для документів із натуральної шкіри під рептилію Чоловічий діловий портфель рептилія ШКІРА
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра (Волов'я шкіра);
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура;
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
Висота: 26,5 см;
Довжина: 37 см;
Глибина: 5,5 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Волов'я шкіра пластична, пружна, міцна шкіра;
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 265 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 370 |
- Ціна: 2 642 ₴











