Модний жіночий клатч гаманець екошкіра Якісний яскравий місткий клатч з екошкіри для дівчат Пудровий
- Немає в наявності
- Код: 241
462 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний жіночий клатч гаманець екошкіра Якісний яскравий місткий клатч з екошкіри для дівчат
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Висота 18.9 см;
Ширина: 9.3 см;
Товщина: 2 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 189 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 462 ₴






