Жіноча мінісумочка клатч кругла з ланцюжком Чорний
- Немає в наявності
- Код: 737Ч
592 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча мінісумочка клатч кругла з ланцюжком
Зручна та модна повсякденна жіноча сумочка ідеально підійде для того, щоб Ви могли звільнити кишені та скласти все в одну сумочку.
Характеристики
Матеріал: Екошкіра;
Діаметр: 17,5 см;
Ширина за основою: 7 см;
Довжина плечового ременя: 114 см (регулюється в меншу сторону);
Всередині 1 основне відділення.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте в каталог.
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 592 ₴




