Модна жіноча лакова сумка під рептилію, сумочка містка екошкіра через плече Баклажан
- Немає в наявності
- Код: 629Ф
1 392 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна жіноча лакова сумка під рептилію, сумочка містка екошкіра через плече
Якісна та виразна жіноча лакова сумочка під рептилію, середніх розмірів, добре тримає форму.
Характеристики
Матеріал: Лакова Екошкіра (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Довжина: 33 см;
Висота: 21 см;
Ширина за основою: 15 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-купол |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Баклажан |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка сумочка кланч Помадка. Міні сумка-клатч для дівчат через плече еко шкіра |
- Ціна: 1 392 ₴









