Чоловіча сумка планшетка Крокодил шкіра чорна, якісна сумка-планшетка з крокодилом
- Немає в наявності
- Код: 1071
817 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшетка Крокодил шкіра чорна, якісна сумка-планшетка з крокодилом
Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний і стильний варіант на кожен день.
Характеристики
Матеріал: якісна Екошкіра;
Довжина: 19 см;
Висота: 24 см;
Ширина на основі: 9 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 817 ₴











