Прозорий жіночий рюкзак, модний силіконовий рюкзак міні із силікону з косметичкою чорний блиск WeLassie
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 45505
741 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозорий жіночий рюкзак, модний силіконовий рюкзак міні із силікону з косметичкою чорний блиск WeLassie

Стильний рюкзак жіночий міський місткий силіконовий WeLassie:
Рюкзак блискучий жіночий маленький напівпрозорий модний силіконовий рюкзак мини из силікону
Матеріал: екошкіра та силікон.
Розміри: довжина 26 см. глибина 12 см. висота 28 см.
Цвета: чорний,
Виробник: WeLassie (Україна).
Опис WeLassie:
- Модний жіночий рюкзак 45505 від виробника «Welassie» Україна,
- колір чорний,
- матеріал сумки-рюкзака екошкіра високої якості і силікон.
- Рюкзак має одне відділення та косметичку всередині.
- Клапан рюкзака закривається за допомогою двох магнітів.
- Збоку рюкзака є дві кнопки, завдяки чому рюкзак може широко відкриватися.
- Ремінці рюкзака регулюються під різну довжину.
- Косметичка всередині на щільній якісній підкладці.
- Всередині є кишеня на блискавці.
- Розміри косметички:
- довжина 22 см
- ширина 9 см.
- висота 18 см.


Більше варіантів рюкзаків у нас на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Силікон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 741 ₴






