Сумка для ноутбука 15,6 дюйма HP Compaq чорний
- В наявності
- Код: AX338AA
995 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюйма HP Compaq чорний AX338AA
Опис товару:
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Усередині першого відділення розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів і кишеня для документів формату А4.
У другому відділенні розташовані чотири відкритих кишенька для візиток, відкрита кишеня на телефоні, дві петлі для ручок.
На лицьовій стороні розташований додатковий кишеня на блискавці.
Дві ручки середньої довжини та незнімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 32,51 × 41,9 × 10,2 см.
Вага: 0,91 кг.
Виробник: HP, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 910 г |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 419 мм |
- Ціна: 995 ₴


