Жіноча мінісумочка клатч. Чорна жіноча сумка через плече.
- Немає в наявності
- Код: 599
517 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра;
Плечовий ремінь у комплекті;
Довжина плечового ременя максимальна: 120 см;
Висота: 19 см;
Довжина: 28 см;
Ширина основи: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Качова ПУ шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 517 ₴









