Жіноча міні сумочка клатч із підковою, маленька жіноча сумка в стилі Гучі
- Немає в наявності
- Код: 739
992 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча міні сумочка клатч із підковою, маленька жіноча сумка в стилі Гучі
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра + штучна замша (містить форму);
Довжина: 22 см;
Висота: 14,5 см;
Глибина основи: 8 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч із підковою, маленька жіноча сумка в стилі Гучі |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 992 ₴











