Великий жіночий шкіряний клатч-шум чорний із натуральної шкіри на 2 відділи
- Немає в наявності
- Код: 959-2
1 442 ₴
+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий жіночий шкіряний клатч-шум чорний із натуральної шкіри на 2 відділах Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра преміум'якості; Тиснення логотипа; Довжина: 20 см; Висота: 11 см; Товщина: 4,5 см; 2 окремих відділення на блискавці; Усередині підклад винятково з натуральної шкіри, без дешевого поліестеру та плащової тканини, що ще раз підкреслює високу якість клатча Ремінець на руку на карабіні в комплекті; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пошкою, УкрПішком. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний кланч гаманець у стилі Gucci Гучі чорний з натуральної шкіри |
- Ціна: 1 442 ₴







