Модний жіночий рюкзак з екошкіри, чоловічий прогулянковий рюкзак міський «Деніс» сірий WeLassie
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 45021
841 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний жіночий рюкзак з екошкіри, чоловічий прогулянковий рюкзак міський «Деніс» сірий WeLassie

Характеристики:
- Матеріал: екошкіра високої якості.
- Розміри: довжина 26 див. ширина 9 см. висота 28 см.
- Виробник: WeLassie (Україна).
- Кольори: чорний, сірий.

Опис:
Сумка рюкзак жіночий 45021 від виробника «Welassie» Україна, колір сірий, матеріал морозостійка, еластична та міцна екошкіра високої якості.
Основне відділення застібається на блискавку та замочок.
Усередині сумки рюкзака є дві кишені: відкритий і на блискавці.
Спереду сумки рюкзака на кришці є кишеня на блискавці.
Також є кишеня для дрібних предметів.
Завдяки зручному проєктуванню сумка легко перетворюється на рюкзак і навпаки.




Більше стильних міських рюкзаків дивіться на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 841 ₴










