Жіночий стьобаний квадратом рюкзак, міський жіночий рюкзак стьобаний з екошкіри «Хілс»
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 47209
997 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стьобаний квадратом рюкзак, міський жіночий рюкзак стьобаний з екошкіри «Хілс»

Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра преміумкласу;
-
Висота: 32см;
-
Ширина: 32 см;
-
Глибина: 14 см;
Переваги:
-
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал;
-
Молодіжний жіночий рюкзак 47304 від виробника «Welassie» Україна.
-
Кришка рюкзака відкривається за допомогою блискавки.
-
Усередині сумка-рюкзак на щільній підкладці, має два відділення, між якими вшита косметичка.
-
Також усередині є дві кишені: відкритий і на блискавці.
-
Ремінь укріплений стропою, регулюється під різну довжину.
Розмір: довжина 32 см, ширина 14 см, висота 32 см.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні, Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий стьобаний міський рюкзак, прогулянковий рюкзачок якісний |
- Ціна: 997 ₴











