Жіноча сумка на плече шкіра люкс-якість. Модна сумочка для жінок класична
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1404
1 292 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на плече шкіра люкс-якість. Модна сумочка для жінок класична
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Якісна підкладка (не поліестер);
Довжина: 32 см;
Ширина за основою: 14 см;
Висота: 24 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 1 292 ₴










