Класичний жіночий рюкзак
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 453
1 342 ₴
1 332 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 623-24-77
0636232477Офіс менеджер
- +380 (97) 669-02-04Офис-менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний жіночий рюкзак
Характеристики:
-
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
-
Вага: 850 г;
-
Висота: 39 см;
-
Ширина: 33 см;
-
Глибина: 6 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 850 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 1 332 ₴








